آیا می خواهید تجربه بیشتری در زمینه طراحی پرماکالچر کسب کنید؟ 
این دوره 8 روزه ی طراحی پیشرفته یک ادامه عالی برای دوره طراحی پرماکالچر است.
 
به تیم مربیان مجرب ما بپیوندید در حالی که با هم تمرین می کنیم و آنچه را که در طول سال ها آموخته ایم به اشتراک می گذاریم:
اگر دوره طراحی پرماکالچر را گذرانده اید، می دانید که این مجموعه مهارت ها پتانسیل تغییر جهان را دارد.
 با این حال، برای بسیاری از ما یک کلاس 72 ساعته برای گنجاندن عمیق این دانش در تمام تمریناتمان کافی نیست.
بنابراین، این APDC پیشرفته برای چه کسی است؟
 این دوره تنها برای افرادی است که PDC گرفتند. 
ما همچنین امیدواریم که به این دنیا ورود و سعی کرده باشید از آنچه یاد گرفته اید استفاده کنید.  با این حال، تا زمانی که کاری را با دانش انجام نداده باشید، بازخورد خوب دریافت نمی‌کنید. 
چه اولین طرح پرماکالچر شما خوب پیش رفته باشد و چه به مشکل خورده باشد، این کلاس به عنوان گام بعدی، عالیی است زیرا این دوره ،فراتر از آنچه معمولاً در برنامه درسی استاندارد 72 ساعته پوشش داده می شود، خواهد بود.
همچنین یک دوره عالی برای افرادی است که حرفه ای در فرهنگ پایدار دارند یا می خواهند داشته باشند. این فرصتی است تا در کنار سایر متخصصان دائمی فرهنگ و مربیان مجرب باشید تا به شما کمک کنند تا در مراحل بعدی که برای تقویت مهارت های طراحی خود به آن نیاز دارید، راهنمایی شوید.
این دوره پیشرفته با این فرض که شما با مفاهیم و ایده های اساسی پرماکالچر آشنا هستید، آماده می شود. ما اصول دوره طراحی پرماکالچر را دوباره تکرار نخواهیم کرد، بنابراین، بهتر است قبل از آمدن به این دوره، مفاهیم اساسی و واژگان و غیره را بررسی کنید.
لطفاً کمی وقت بگذارید و در مورد نتایج و جلسات آموزشی ما در زیر بخوانید.
 اگر برای شما مناسب به نظر می رسد، بیایید به یک تیم حرفه ای در یک سایت برجسته بپیوندید.

ثبت نام شامل وعده های غذایی تهیه شده و کتابخوان دوره آنلاین است و شرکت کنندگان می توانند در طول دوره کمپ کنند.

پس از اتمام موفقیت آمیز این دوره، شما…
به فرآیند طراحی مسلط خواهید بود و میتوانید برای هر پروژه طراحی پرماکالچر به کار خود ادامه دهید.
درک عمیق تری از چگونگی هدایت زمینه تصمیم گیری در طراحی پرماکالچر داشته باشید.
مهارت‌های مختلفی را برای بهبود طرح‌های پرماکالچر که برای خود، خانواده و دوستان یا در یک محیط حرفه‌ای انجام می‌دهید، تقویت کنید.
طراحی ای را برای یک مشتری واقعی انجام دهید که می تواند شروع یا تقویتی برای سبک طراحی شما باشد.
درک عمیق تری از جزئیات مورد نیاز برای برخی از سناریوهای طراحی که اغلب با آن مواجه خواهید شد، به دست خواهید آورد یا کسب خواهید کرد.

​​​​​​​

دوره های آموزشی طراحی پیشرفته APDC
​​​​​​​
پرماکالچر (فرهنگ پایدار )
مهارت های تغییر زندگی و جهان بینی کل نگر را به دست آورید

برای ثبت نام در دوره ها اینجا کلیک نمایید
قوانین عمومی دوره ها
سیاست بازپرداخت
برای ثبت نام در دوره ها اینجا کلیک نمایید

برای درک بهتر، کلمه پرماکالچر را باز میکنیم؛ پرماکالچر (Permaculture) ترکیبی از کلمه پرماننت(Premanent)   که به معنی دائمی و پایدار است و کلمه کالچر (Culture)  به دو معنی به کار میرود:  یکی کشت و دیگری فرهنگ. در سال های اولیه از کلمه کشاورزی به جای فرهنگ استفاده میشد ولی امروزه در سیر تکاملی، به فرهنگ دائمی تبدیل شده است و به بیانی زیباتر فرهنگ پایدار نامیده میشود.
در پرماکالچر بسیار به لغت اکولوژی بر میخوریم که لازم میدانم همینجا معنی این کلمه را باز کنم. اکولوژی به معنی بوم شناسی است، بوم‌شناسی در فارسی ترجمه واژگانی از نام لاتین آن یعنی اکولوژی است. ...

از اوبه پرماکالچر حمایت کنید
کمک های مالی سخاوتمندانه شما به ما کمک می کند تا مقالات و رسانه های خبری دنیای پرماکالچر را رایگان ارائه دهیم، و به فارسی زبانان در سراسر جهان آموزش دهیم، الهام باشیم و توانمند تا از طریق پرماکالچر، سبک زندگی پایدارتر و اخلاقی را داشته باشند.در عین حال، جدای، از کمک های فیزیکی و فکری، که می تواند از طریق داوطلبانه انجام دهید، امکان حمایت از پروژه حتی از نظر اقتصادی از طریق تأمین مالی جمعی یا با کمک های داوطلبانه ساده برای کمک به هزینه هایی که به طور اجتناب ناپذیر ایجاد می شود وجود دارد. 

ما فعالان طراحی پرماکالچر می خواهیم با ایجاد یک آکادمی آموزشی، دوره‌ها، کارگاه‌های آموزشی و هم چنین رویدادهایی برای انتقال دانش پرماکالچر و ایجاد شبکه‌ های آموزشی و حمایتی برگزار بکنیم و جامعه‌ای با طراحی پرماکالچر در میان فارسی زبانان دنیا به خصوص ایران شکل دهیم و با این کار مفاهیم پرماکالچر را در قالب استانداردهای بین المللی و با توجه به ویژگی های فرهنگی، اقلیمی و محیط زیستی به فارسی زبانان آموزش داده و شکل گیری شبکه پرماکالچر را راهبری کنیم.

پرماکالچر چیست؟
1.پرماکالچر یک چارچوب خلاّقانه است برای ابداع شیوه های زندگی پایدار.
2.پرماکالچر روشی است عملی مبتنی بر توسعۀ سیستمهای متوازن )از منظر زیست محیطی
​​​​​​​ (، کارآمد و مفید که در همه جا و برای همه کس قابل استفاده است. با بررّسی دقیق راهها و روشهایی که منابع خود را مصرف میکنیم....

درهای اوبه به روی همه باز !
​​​​​​​ به اشتراک گذاشتن و گذراندن لحظات خوب زندگی در طبیعت لذت بخش خواهد بود. اگر می خواهید یک کارگاه آموزشی برگزار کنید، در یک رویداد شرکت کنید، داوطلب شوید تا یاد بگیرید و اجازه دهید ما هم از شما یاد بگیریم، پس به دنیای اوبه خوش آمدی. اگر کنجکاوی، ایده و اشتیاق برای به اشتراک گذاشتن دارید، اینجا مکان مناسبی برای شماست.

کل پروژه توسط تیمی از داوطلبان پشتیبانی می شود که با عشق به کار خود و علاقه مندی به پروژه، همکاری فعال خود را برای توسعه اوبه اهدا کرده اند و ایمان دارند برای فرهنگی پایدار و بستری مناسب برای آیندگان نیاز است گروهی باشیم که برای فارسی زبانان مسیر را هموار کنیم.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش