برای شرکت در تمامی دوره های  اوبه، لازم است متقاضیان انگیزه‌نامه‌ خود را به ایمیل info@oobeh.com  ارسال نمایند.

ارسال انگیزه نامه می بایست نهایتا 10  روز قبل از برگزاری دوره ها  ارسال گردد و تیم برگزار کننده اوبه موظف است طی 48 ساعت، نتیجه را به درخواست کننده به صورت کتبی ارسال کند.

مرام نامه اخلاقی دوره های پرماکالچر

حساسیت فرهنگی

ایران خانه تمدن باستانی است که فرهنگ‌ها، سنت‌ها و مردمان زیادی از سرزمین آن عبور کرده و در آن ساکن شده‌اند. از دانشجویان درخواست می شود که از نظر فرهنگی، به سنت های اسلامی و پروتکل های اجتماعی اسلامی احترام بگذارند.
ما در برابر کووید ایمن هستیم.
ما به ایمنی و رفاه شما اهمیت می دهیم.  دوره های ما دارای یک برنامه Covid-Safe است که با تغییر محدودیت ها به روز می شود

دستورالعمل های عمومی برای همه شرکت کنندگان

احترام به خود و دیگران 
نگرش باز و پذیرا نسبت به ارتباطات متقابل و تنوع فرهنگی
تمایل به پرسیدن، هر زمان که لازم باشد و با احترام به دیگران.
پوشش  درست با در نظر گرفتن فرهنگ محیط ، توصیه می شود.
هوشیاری در تمام اوقات در طول دوره.
احترام به بزرگان، سنت ها و اعمال مذهبی و رهبران جامعه محلی.
عدم عکاسی از افراد، به ویژه از زنان و کودکان محلی و یا تنها با اجازه خودشان.
رعایت آداب روابط جنسیتی.
نقد منصفانه و پذیرش بازخورد (فیدبک)
اگر کسی نیازهای خاص، آلرژی و یا بیماری خاصی دارد لطفا در اسرع وقت با یکی از همکاران اوبه در میان بگذارد.
احترام به زمان های از پیش تایین شده دوره (ساعات)

​​​​​​​*تابع قوانین جمهوری اسلامی

​​​​​​​

برای درک بهتر، کلمه پرماکالچر را باز میکنیم؛ پرماکالچر (Permaculture) ترکیبی از کلمه پرماننت(Premanent)   که به معنی دائمی و پایدار است و کلمه کالچر (Culture)  به دو معنی به کار میرود:  یکی کشت و دیگری فرهنگ. در سال های اولیه از کلمه کشاورزی به جای فرهنگ استفاده میشد ولی امروزه در سیر تکاملی، به فرهنگ دائمی تبدیل شده است و به بیانی زیباتر فرهنگ پایدار نامیده میشود.
در پرماکالچر بسیار به لغت اکولوژی بر میخوریم که لازم میدانم همینجا معنی این کلمه را باز کنم. اکولوژی به معنی بوم شناسی است، بوم‌شناسی در فارسی ترجمه واژگانی از نام لاتین آن یعنی اکولوژی است. ...

از اوبه پرماکالچر حمایت کنید
کمک های مالی سخاوتمندانه شما به ما کمک می کند تا مقالات و رسانه های خبری دنیای پرماکالچر را رایگان ارائه دهیم، و به فارسی زبانان در سراسر جهان آموزش دهیم، الهام باشیم و توانمند تا از طریق پرماکالچر، سبک زندگی پایدارتر و اخلاقی را داشته باشند.در عین حال، جدای، از کمک های فیزیکی و فکری، که می تواند از طریق داوطلبانه انجام دهید، امکان حمایت از پروژه حتی از نظر اقتصادی از طریق تأمین مالی جمعی یا با کمک های داوطلبانه ساده برای کمک به هزینه هایی که به طور اجتناب ناپذیر ایجاد می شود وجود دارد. 

ما فعالان طراحی پرماکالچر می خواهیم با ایجاد یک آکادمی آموزشی، دوره‌ها، کارگاه‌های آموزشی و هم چنین رویدادهایی برای انتقال دانش پرماکالچر و ایجاد شبکه‌ های آموزشی و حمایتی برگزار بکنیم و جامعه‌ای با طراحی پرماکالچر در میان فارسی زبانان دنیا به خصوص ایران شکل دهیم و با این کار مفاهیم پرماکالچر را در قالب استانداردهای بین المللی و با توجه به ویژگی های فرهنگی، اقلیمی و محیط زیستی به فارسی زبانان آموزش داده و شکل گیری شبکه پرماکالچر را راهبری کنیم.

پرماکالچر چیست؟
1.پرماکالچر یک چارچوب خلاّقانه است برای ابداع شیوه های زندگی پایدار.
2.پرماکالچر روشی است عملی مبتنی بر توسعۀ سیستمهای متوازن )از منظر زیست محیطی
​​​​​​​ (، کارآمد و مفید که در همه جا و برای همه کس قابل استفاده است. با بررّسی دقیق راهها و روشهایی که منابع خود را مصرف میکنیم....

درهای اوبه به روی همه باز !
​​​​​​​ به اشتراک گذاشتن و گذراندن لحظات خوب زندگی در طبیعت لذت بخش خواهد بود. اگر می خواهید یک کارگاه آموزشی برگزار کنید، در یک رویداد شرکت کنید، داوطلب شوید تا یاد بگیرید و اجازه دهید ما هم از شما یاد بگیریم، پس به دنیای اوبه خوش آمدی. اگر کنجکاوی، ایده و اشتیاق برای به اشتراک گذاشتن دارید، اینجا مکان مناسبی برای شماست.

کل پروژه توسط تیمی از داوطلبان پشتیبانی می شود که با عشق به کار خود و علاقه مندی به پروژه، همکاری فعال خود را برای توسعه اوبه اهدا کرده اند و ایمان دارند برای فرهنگی پایدار و بستری مناسب برای آیندگان نیاز است گروهی باشیم که برای فارسی زبانان مسیر را هموار کنیم.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش